rezerwacja teatime

BogiGolf Fitting Center to unikalne na skalę całej Polski miejsce, gdzie przy użyciu nowoczesnej technologii oraz doświadczenia certyfikowanego specjalisty od sprzętu – Michała Bajerskiego – można dobrać idealne kije golfowe dla swojej techniki, stylu gry i umiejętności.

Do dyspozycji golfistów i golfistek oddany został osobny budynek na Driving Range, gdzie w spokoju można korzystać z takich nowinek technologicznych jak radar dopplerowski FlightScope Tour Xi czy system Swing DNA mierzący parametry naszego swingu. Dzięki temu każdy jest w stanie skorzystać na odwiedzeniu Fitting Center: dowiedzieć się jaka specyfikacja sprzętu jest najlepsza, sprawdzić osiągi poszczególnych kijów oraz poszerzyć swoją wiedzę korzystając z profesjonalnych porad.

Wybór sprzętu testowego czy opcji niestandardowych shaftów i główek kijów także jest ogromny. W Fitting Center dostępne są kije wszystkich liczących się na rynku marek: Titleist, Mizuno, TaylorMade, Callaway, NikeGolf, Wilson Staff, Cobra, Cleveland.

Więcej informacji na stronie www.fittingcenter.pl lub telefonicznie pod numerem 509247368.