rezerwacja teatime

MATCH PLAY ŚKG / 17.09.2021

Rozgrywki match play zostają przedłużone do 26.09.2021 r. Bardzo prosimy termin ten potraktować jako ostateczny.

Kolejne turnieje tuż, tuż / 15.09.2021

W czwartek 23 września zapraszamy na rocznicę Klubu Biznesu PKB Silesia oraz golfowy turniej charytatywny na rzecz Domów Aniołów Stróżów. Pierwsza oficjalna część spotkania dedykowana jest przedsiębiorcom z branży produkcyjnej, przemysłowej oraz budowlanej. Turniej rozpocznie się od godz. 12.00 i zakończy poczęstunkiem. O tej samej godzinie wystartuje Akademia Golfa. Zapisy na turniej możliwe poprzez stronę www.kbsilesia.pl, pod numerem tel. 730 510 777 lub mailowo adrianpkb@op.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące w/w wydarzeń w zakładce Turnieje.

W sobotę, tj 25.09.21 zagości u nas Whisky & Spirit Golf Cup. Wspólny start ze wszystkich dołków przewidziany jest o godz. 10.00, natomiast już od 8.30 zapraszamy uczestników na śniadanie do klubowej restauracji. Podczas zawodów odbędzie się, również Akademia Golfa pod okiem naszych trenerów.

P.S. III Puchar Jesieni w środę 22 września, na który także serdecznie zapraszamy :)

Raport o stanie greenów / 03.09.2021

Zapraszamy do zapoznania się z raportem o aktualnym stanie greenów .

Nowa kalibracja pola - tabele uderzeń HCP / 02.09.2021

W związku z przeprowadzoną kalibracją pola udostępniamy nowe tabele uderzeń HCP. Tabele po kliknięciu TUTAJ

Termin Otwartych Mistrzostw Śląska zmieniony / 26.08.2021

Szanowni Golfiści!

Ze względu na bardzo niekorzystne warunki pogodowe zmuszeni jesteśmy przenieść Otwarte Mistrzostwa Śląska na termin 8-10 października.

Informujemy również, że Wasze zgłoszenie zostało automatycznie przeniesione na nowy termin. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt

Z góry dziękujemy za Wasze zrozumienie i pozostajemy z golfowym pozdrowieniem!

Zarząd Armada GC, Golf Park Mikołów, Śląski KG

Turniej o Puchar Wielkiego Mistrza Loży Wina 12.09.2021 / 23.08.2021

Po raz dwunasty Mariusz Długajczyk, Tomasz Wojtczak, Mirek Nowak i pozostali członkowie Loży Wina zapraszają na swój tradycyjny i najstarszy w naszym klubie turniej tematyczny.

Celem turnieju jest propagowanie golfa połączone z promocją kultury wina oraz dobra zabawa.

Nagrodą dla wszystkich jest możliwość zdegustowania po zakończonej grze wspaniałego wina oraz skonsumowania pieczonego indyka.

Oficjalne otwarcie godzina 9:00

Oprócz nagród dla zwycięzców, wśród graczy obecnych na ceremonii wręczania pucharów zostanie wylosowana nagroda w postaci zestawu wyśmienitych win.

Serdecznie zapraszamy

MATCH PLAY ŚKG: Pierwszy etap rozgrywek zakończony, rozpoczynamy drugą część eliminacji / 17.08.2021

Zakończył się pierwszy etap eliminacji w rozgrywkach Match Play Single oraz Match Play Par. W drugim etapie znlazły się osoby oraz pary, które uplasowały się na czterech pierwszych pozycjach w swoich grupach. W zakładce ''wyniki'' pojawiły się już nowe grupy eliminacyjne. Ukończenie drugiego etapu eliminacyjnego na dwóch pierwszych pozycjach w grupach da bezpośredni awans do ćwierćfinałów. Prosimy o rozegranie meczów w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 września 2021.

Pula nagród na Puchar Prezesa wzrasta / 10.08.2021

Już w najbliższą sobotę (14.08.21) zapraszamy na turniej o Puchar Prezezesa ŚKG. Z dnia na dzień zainteresowanie zawodami wzrasta a wraz z nim przybywa nagród. Dzięki sponsorom oraz przyjaciołom naszego Klubu do wygrania będzie szereg niezwykle atrakcyjnych nagród...Puchary, sztabki złota (już 2!!!), vouchery na masaże tajskie, markowe alkohole i wiele innych...

Juniorzy ze srebrnymi medalami Klubowych Mistrzostw Polski / 07.08.2021

Wielki sukses naszych juniorów! Drużyna w składzie Maciej Janusiewicz, Maciej Łuczak, Igor Walo zajęła drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Gratulacje dla naszych młodych graczy i ich opiekunów (Rafała Walo i Kamila Bartkowiaka).

Turniej Prezesa ŚKG / 06.08.2021

14 sierpnia odbędzie się w naszym Klubie Turniej o Puchar Prezesa, na który już dziś serdeczie zapraszamy. Oprócz doskonałej atmosfery i atrakcyjnych nagród do wygrania będzie sztabka złota (10 g.) za trafienie "hole in one" na dołku nr 16.

Fundatorami sztabki są Państwo Mirosława i Michał Domogała.

1 2 3 4 5 »